Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

Kürt sorununun arkasında hep bir devletin olduğunu görüyoruz. Ya bir devlet ya iki devlet fark etmez. Kürt sorununun arkasında siyonizm vardır. Siyonizm’in emellerine benim vatandaşım, yurttaşım Kürt kardeşimi alet etmek istemişlerdir. Daha öncede şimdide bunun örneklerini gördük.

İnsani haklar ön plana atılıyor. Siyonizm’in tek amacı ülkemizi gruplandırmak ve sonunda parçalamaktır. Siyonizm’in bu gibi vaatlerine ve aldatmacalarına hiç kimse aldanmamalıdır. Biz bu ülkede yaşayan 75 milyon kişi olarak birbirimizin, komşusuyuz, birbirimizin kardeşiyiz ve en önemlisi birbirimizin din kardeşiyiz. Irkçılığın İslam’da yeri yoktur. Milyarlarca nüfusa sahip islam cohrafyası neden birleşip bir bütün olamıyor? Dünyanın heryerinde yaşayan yahudi varken, neden tek bir yahudi devleti olan İsrail var? Neden Hristiyan devletler bir araya gelerek Avrupa Birliğini oluşturmuşken biz İslam Birliğini oluşturamıyoruz?

Amaçları Osmanlı’yı parçalamaktı. Şimdide Türkiye’yi parçalamak.

Kürt kardeşlerimizin haklarını savunduklarını söyleyen, Amerika’da lobi faaliyetleri yürüten ve Türkiye’yi tanıtması için büyük paralar ödenen Yahudiler, “Kürtlerin insan hakları için haklı mücadelesi” konulu makaleler yayınlamışlardır. Kürtlerin haklarını savunduklarını söyleyenler bugün bir fırsat ve çıkarları olsa onları ezmekte kesinlikle tereddüt etmeyeceklerdir.

İsrail Dış İşleri Bakanı David Levi’nin yazdıklarına bakın. “ABD’nin Kürtlere yiyecek yardımı yapması, ancak onların aç karnına değil, tok karnına ölmelerini sağlayacaktır. ABD, Kürtlere silah yardımı yapmalıdır.” Türkiye’deki kişileri kimlerin kışkırttığını görüyoruz.

Görüyoruzki ülkemizdeki teror olaylarının sebebi, dış güçler, Emperyalizm ve Siyonizm’dir. Bundan kimsenin zerre kadar şüphesi olmasın. Bundan yıllar önce yine ülkemizi bölmek için Komunist’leri kışkırttılar. Onlara silah verdiler. O zaman hiç Kürt meselesi yoktu. Fakat nedenler yine aynıydı. Destekleyen yine aynıydı. Filim aynı, tiyatro aynı. Mesele bizim bölünmemiz. Konular değişsede asıl mesele değişmiyor. Kominizm çötü, şimdide Türk-Kürt ayrımı için çaba sarf etmeye başladılar.

Irak’a Amerika girmeden önce, Irak’ın kuzeyinde kontrolsüz bir bölge oluşturdu. Amacı oradaki halkı ayaklanmaya karşı kışkırtmak. Amerikan uçakları bölgeye silah taşırken resimleri çıktı o dönem gazetelerde. Ne yazıkki burdaki çekiç güç, aslında bu faaliyetleri korumak için oluşturulmuştu. Apo kendi söylediklerine göre “Çekiç güç en çok bizim işimize yaradı. Kuzey Irak’a yerleşmemizi sağladı.” İşte gerçekler bunlardır.

Sorunun çözümü ise belli. Sorunun altında yatan nedeni anladığımıza göre, düşman Türk ve Kürt değildir. Düşman Siyonizmdir. Bunu anladıktan sonra birbirimize sıkıca sarılıp dış güçlerin emellerine ulaşmasını sağlamıcaz. Burdaki en önemli meselede, Siyonizm karşıtı gibi görünenleri değil, gerçekten siyonizm karşıtı olan siyasi partileri desteklemek.