Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

İspanya’da yaşıyan yahudiler Endülüs döneminde İspanya’da bir konsey toplayıp Mesih konusunu tartıştılar. Onların inandığı mesihin gelmesi onların çalışmalarınamı bağlıdır, yoksa Allah bir zaman belirlemişmidir? Bunu muharref tevratta yazılanlara göre günlerce tartıştılar ve ortak bir kararla bunun onların çalışmalarına bağlı olduğunda ortak bir kararda buluştular.

Sonuç olarak, beni israil toplanıp Büyük İsrail kurulacak. Süleyman mabedi yapılacak ve mesih onların inançlarına göre gelecekti.

Beni israili kurmak için Hindistan’daki yahudiler alınacaktı. Nasıl getirilecek peki? Buda gemilerle olacak. Peki bunu kim yapar? Bir yahudi olan Cristophe Colomb (Kristof Kolomb). Cristophe Colomb bu teklifi kabul eder fakat gerekli techizat, malzeme ve gemileri onlardan talep eder. Yapılan hesaplar sonucunda istedikleri Endülüs’ün bütçesine denk.

Şimdi bu bölüme dikkat etmek gerekirse dönemin siyanizme hizmet eden ileri gelenleri bu kadar parayı nerden buluruz demediler. Bunun yerine Endülüs’ü Fransa’ya verelim, bir yahudiyi maliye bakanı yapalım ve böylece Endülüs’ün bütçeni bu iş için kullanalım dediler.

Dönemin Endülüs’ündeki müslüman Bey’lerin arasındaki anlaşmazlıklardan yararlanarak Endülüs’ü yıkıp Fransızları getirip onlara verdiler. Sonrada bir yahudiyi maliye bakanı yapıp Endülüs’ün bütçesini Cristophe Colomb’a teslim ettiler.

Cristophe Colomb 1452’de bu parayı borç olarak aldı ve Hindistandaki zenginliklere ulaşınca bu parayı ben size vericem dedi. Ve böylece Hindistana gitmek için Amerika’ya doğru yola çıktı. Oraya gittiğinde beklediği gibi altın, baharat ve kıymetli taşlarla karşılaşmadı. 2 sene dolaştılar ve kurulan ekipte isyan başladı. Askerler geri dönmek istediği için geri dönüldü.

Maliye bakanına gelip özür dilediler. Zenginlikleri bulamadıklarını söylediler ve Fransız Kralı bu nedenle bütün yahudilerin katledilmesi için emir verdi.

Dönemin Osmanlı Padişahı II. Bayezit yahudilere acıyarak, katledilmesin diye İspanya’dan getirterek dönemin Osmanlı toprağı olan Selanik’e yerleştirdi.

500. Yıl Vakfı’na gelicek olursak yahudiler II. Bayezit’e teşekkür için kurulmuştur.

Bunun üzerine düşündüler ve para ihtiyacı doğdu. Parayı nerden temin edebilirler? Faizli kapitalist düzen kuralım dediler. Papalık faize müsade etmiyor. Bu noktada tekrar vazgeçmiyorlar daha önceki para konusundaki gibi. Ne yapıyorlar? Ozaman Hristiyanlığı değiştirelim. Ve böylece Protestanlığı kuruyorlar. Protestanlık yahudiler tarafından faizi helal gibi göstermek için kurulmuştur.

“Bugünkü Kapitalist düzen Protestanlığın dini düzenidir.” (Marburg Üniversitesi Ekonomik Sistemler Profesörü Prof. Müller)

Böylece faizi helal saydırıp kapitalizmi kurdular ve 6 milyar insanı sömürüp parayı kendilerinde topladılar. Görüyoruz ki Kapitalizm nasıl Siyonizme hizmet ediyor. Kominizmde Kapitalizm ile aynıdır. Birinde ezen 300 tane yahudi, diğerinde ezen devlettir.

Kominizm yıkıldı. Kapitalizmde yıkılacaktır. Peki neden hala yıkılmadı? Çünkü yahudiler yıktırmıyor? Gördüğünüz gibi Avrupa’da heryerde kriz olmasına rağmen devletlere yardım edilerek ayakta tutulması sağlanıyor. Elbet Kapitalizm’de yıkılacaktır ve yerine Adil Düzen kurulacaktır Allah’ın izni ile.

Adil bir İslami düzenin kurulacağını Allah müjdeliyor. Allah bu müjdeyi veriyorsa değil yahudiler, bütün dünya bir araya gelse engelleyemez. Nasıl olsa Adil Düzen kurulacak diyip yatmalımıyız? Hayır tabikide. Allah’ın müjdelediği Adil Düzenin kurulmasına vesile olanlar elbette mükafatını Allah nezdinde fazlasıyla alacaklardır. Önemli olan bu noktada bir lider olmak değildir. Önemli olan bu büyük olayda küçükte olsa bir faydanızın olmasıdır. Bu amaçla bize bu konuda yardım etmek isteyenler iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirler. Size mutlaka geri dönüşler yapılacaktır.