Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

Millet olarak siyonizmin aleyhinde söylemlerimiz var. Kimse İsrail hakkında iyi güzel düşünemez. Katledilen Filistin halkı, masum çocuklar ve en önemlisi Kudüs davamız İsrail’in önünde dikilmemizi gerektiriyor.
Bakıyorum, son olaylardan sonra halk bundan İsrail’i sorumlu tutuyor. Evet herkes haklı. Ve bir liste paylaşmış facebooktan “Bu markalar İsrail malıdır boykot edelim.” Daha önceki yazılarımda hiç küfür etmedim. İlk olsun istemiyorum ama hak ediyor.
Neden hak ediyor? Geçen gün meclis Başbakanın önerisi ile İsrail ile yapılan anlaşmayı onayladı. Nedir bu anlaşma? İsrail Mavi Marmara’da şehit olanların ailelerine 20 Milyon dolar tazminat ödeyecek. Bunun karşılığında Mavi Marmara olayına karışan askerler hakkındaki davalar düşecek ve dava açılamayacak. Son maddedede İsrail devletinin başkenti Kudüs olarak tanınıyor.
Git AKP’ye oy ver, İsrail ile anlaşma yapsın, sende gel burda boykot yap. Bir yandan boykot yapmaya çalışıp bir yandan Kudüs davasını sandıkta satanlar var. Bunlar küfürün elbette en büyüğünü hak ediyorlar. Bukadar akılsız insan olmaz.
Bu haberi facebookta paylaştım. İnsanların bu durumdan haberi bile yokmuş. Bilmiyorlar. Meclis onayı ile hükümetin Kudüs davasını sattığını, nasıl bu hükümetin milletin onayı ile siyonizmin yanında yer aldığını görmeyen göz kalmadı ama algılayamayan milyonlarca beyin var. Siyonizme karşıyım diyor ama siyonizmin onu uyutmasını önleyemiyor yazık.
Kimse benim Kudüs davam var. Ben siyonizme karşıyım diye bu saatten sonra martaval okumasın. Bu yazıyı not olarak düşüyorum. İlk seçimlerde görüp hatırlatacağım o anti siyonist tavrınızı.