Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

Siyonizm ırkçı bir inanıştır. Beni İsrail ırkı diye bir ırk var. Kimdir peki bu ırk? Bu ırk Mısır’da firavunlar zamanında yaşarken firevunların zulmüne uğramışlardır. Bu dönemlerinde içlerinden birisi onlara cesaret vermek için bir kitap yazmıştır. O kişi Kabala’dır.

Kabala bu kitapta neler yazmıştır peki? “Ey İsrail halkı. Siz firavuna bakıp kendinizi küçük görmeyin. Firavun ilahlığını ilan etse bile, siz öyle bir ırksınızki (haşa) Allah’ı bile yendiniz. Sabredin firavunuda yeneceksiniz. Siz insan olarak yaratıldınız. Diğer bütün soylar maymun olarak yaratıldı ve sonradan insana döndü. Onlar size köle olmak için yaratılmıştır.”

Görüyoruzki Siyonizm ne kadar sapkın bir görüşe sahiptir. Dünya hakimiyetinde diğer insanları kendine köle olsun diye yaratıldıklarına inanmaktadır. Onların inançları, dini inancı böyledir.

Siyonizm’in dünyaya hakim olması için inaçlarına göre bu 3 şeyi yapmaları gerek.

1- Bulundukları yerlerde huzursuzluk çıkardıkları için sürgün edilen Beni İsrail halkı bir araya toplanmalı. Romalılar döneminde huzursuzluk çıkarttıkları için yahudiler, ortadoğudan dünyanın çeşitli yerlerine sürüldüler. Bu sadece Roma döneminde değil her dönemde böyle sürgün edilmişlerdir. Ve sonuç olarak 2. Dünya savaşı sonunda İngiltere kontrolünde dünyanın çeşitli yerlerindeki yahudiler Filistin’de bir araya toplanarak birinci madde gerçekleştirilmiş oldu.

2- Büyük İsrail kurulmalı. Büyük İsrail, Fırat ile Nil nehri arasında kalan topraklardır. Bu topraklar arasında şu anki Türkiye toprakları ve Kıbrıs’da vardır. Güneyde Medine’ye kadar uzanıyor. Sadece kurmak yetmez birde güvenliği sağlayacaksınız. Ve en önemlisine geliyorum. Anadolu’da Selçukluların ve Osmanlıların mirascısı bağımsız bir devlet olmayacak. Siyonizm’in planlarına göre Anadolu’da bağımsız devlet olmamalı. Kabala’nın yazdığı kitap Tevrat’ada aktarıldığından, bu düşünceler onların dini olmuş.

 

3- Süleyman Mabedi tekrar yapılmalı.

Bu üç şart yerine getirildiğinde yer yüzünü bizim mesihimizin gelmesi için hazırlamış olacağız diye düşünmektedirler. Mesih gelecek, Davut (a.s.)’ın tahtına yahudi kral olarak oturacak ve İsrail’in ebedi dünya hakimiyetini perçinleyecek.

Kısaca Siyonizm düşüncesi, felsefesi budur. Büyük Ortadoğu Projesi yani BOP, Büyük İsrail’in kurulmasını amaç edinmiştir. Bu planlar bugünkü planlar değil, binlerce yıllık planlardır.