Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

Daha önce “Siyonizme Karşı Değilsiniz” başlıklı bir yazıda hükümetin İsrail ile Mavi Marmara konusunda anlaştığını, Mavi Marmara davasının düşürüleceğini, Kudüs’ün İsrail’in başkenti olarak tanınacağını yazmıştım.. Ve o yazıdaki haberi facebook sayfasında paylaşmıştım. Gelen tepkiler bu habere inanılmadığını, yalan olarak algılandığını gösteriyordu. İşte bu yazı o yazdığım yazının en büyük kanıtıdır.

Girizgahta bahsettiğim gibi, hükümet İsrail ile yapılan anlaşma sonucunda Mavi Marmara davası düşürülecek diye söz verdi. Bakın bu söz bugün kanıtlandı. Basit bir cümle söylemiyorum. Hükümetin İsrail ile yapılan anlaşma kapsamında Mavi Marmara davasının düşürülüp askerler hakkında çıkarılan yakalama kararının kaldırılması olayı Mavi Marmara’ya ve Filistin davasına en büyük ihanettir. Olan bitene sırayla bakalım.

Tarih 20 Ağustos 2016 Cumartesi. O günkü haberlerde Hükümetin İsrail ile anlaştığı haberleri yer alıyor. İşte o günkü haberlerin linkleri.

http://www.milligazete.com.tr/yaziklar_olsun_siyonist_israille_yapilan_onursuz_anlasma_mecliste_kabul_edildi/420624

http://www.yenisafak.com/gundem/israille-anlasma-meclisten-gecti-2514768

http://www.haberturk.com/gundem/haber/1283356-israil-ile-normallesme-anlasmasi-meclise-sunuldu

http://www.aljazeera.com.tr/haber/israille-anlasma-mecliste

Bu haber hakkında yazdığım “Siyonizme Karşı Değilsiniz” başlıklı bir yazının altında kanıt bekleyen vantandaşları, facebook sayfasında paylaştığım yazıya gelen yorumları görebilirsiniz. Birtanesinin resmi ile yorumları size bırakıyorum.

Peki şimdi durum ne? Asıl konu söylediğimiz olayın bu günlerde gerçekleşmiş olduğudur. Ne oldu? Mavi Marmara davası düşürülüp, gemiye baskın yapan askerler hakkında çıkarılan yakalama kararı kaldırıldı. Bu haber adalet sistemimizin düzgün işlemediğini göstermekten ziyade hükümetin kendi vatandaşını ve müslüman milletin onurunu İsrail’e planlayarak sattığının göstergesidir. Bu satıştan rahatsız olan hükümet yanlısı arkadaşlarım. Müslümanı yahudiye satan bu hükümeti hala destekleyecekmisiniz?

Bugün Filistini satanlar, yarın Musul’u, öbürsü gün Halep’i satar. Satmak sizin cibiliyetinizde var.

Mavi Marmara davasının düşürüldüğünden hala haberi olmayıp, hükümete yapılan karalama çalışması olduğunu düşünüp, hergün girdikleri haber sitelerinde bu haberi bulamayıp yalan olduğunu düşünenler için kaynak;

http://www.milligazete.com.tr/bir_kez_daha_sehit_oldular/440309