Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

Türkiye’nin gündeminde şu sıralar Ahmet Davutoğlu’nun istifası konuşulurken medyanın sizden sakladığı birşey var. Hergün girip okuduğunuz islami(!) haber siteleri bu haberi yayınladı mı? Yoksa onlarda sizden bu gerçeği saklayarak sizi uyutmaya devam mı ettiler?

Yıllardır NATO’ya giremeyen İsrail’in, Nato’ya girişi önündeki engellerin kaldırıldığından haberiniz var mı? Hükümet yıllardır İsrail’in NATO’ya üyeliği karşısında uyguladığı vetoyu kaldırdı. Böylece İsrail’in NATO şemsiyesi altına girmesinin önündeki engeller kalktı.

Hatırlarsanız hükümet, 2009 yılındaki “One Minute” olayından sonra da 2010 yılında İsrail’in OECD üyeliğine onay vererek uluslararası platformda meşruiyet kazanmasına sebep olmuştu. Mavi Marmara olayından sonrada yeni ticari anlaşmaların yapılmış olması aynı tutarsızlık değil mi? Yani söylemler farklı, icraatlar farklı. Hükümet İsrail karşıtı gibi gözüksede, perde arkasında olayların İsrail lehine ilerlemesinde rol oynuyor. TBMM’deki hiçbir islami(!) parti ve millet vekili bu durumu sorgulayıp gündeme getirmemesi acı değil mi?

Halbuki Erbakan hoca, Esam konferansında tamda bu konuyla ilgili şöyle uyarılarda bulunmuştu;

Yarın İsrail’de gelip NATO’ya girecek. Daha sonra İsrail’li bir komutan NATO’ya komutan olarak atandığından sende onun emrine gireceksin. Böylece siyonizme hizmet etmiş olacaksın.                     Prof.Dr. Necmettin ERBAKAN

Tayyip Erdoğan’da Erbakan hocanın izinden gidiyor diyecek bir akılsız yoktur heralde artık. Acilen akıllar başlara!