Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

Çok şükür Ramazan ayına girdik. Heryerde Ramazan ile ilgili pankartlar haberler var. Ramazan ayında bizler neler yapıyoruz bu çok önemli bir husus. Nasıl değerlendiriyoruz bu ayı.

Ramazan ayında belediyeler eğlenceler, konserler düzenliyor. Gün boyu oruç tutan insanlar iftardan sonra konser alanına gidip şarkı, türkü söylüyor ve sahnedeki yarı çıplak şarkıcıyı hayranlıkla izliyor.

Eminim bu yazdıklarıma kızıyorsunuzdur. “Ne var bunda? Her zaman olan şeyler.”

Aslında değinmek istediğim nokta Ramazan ayının içi boşaltılıyor. Önceden insanlar iftardan sonra hep beraber camiye teravihe giderlerdi. Şimdi ise insanlar iftarlardan sonra ailece belediyenin düzenlemiş olduğu konserlere gidiyor. Kliplerde tek göz görünce hemen illuminati diye atlıyoruz. Peki bu illuminatinin amacını, neye hizmet ettiğini biliyor muyuz? Her fırsat olduğunda değiniyorum “İlluminati nedir?” konusuna. İlluminati, Siyonizm’in amaçlarına ulaşması için insanları dinlerinden, kültürlerinden uzaklaştırıp tek tip insan oluşturmak, tek kültür yani pop kültürü. Ramazan ayına giriyoruz her yerde eğlenceler filan. Görüyoruzki ozaman belediyeler illuminati ye çalışıyor. 10 yıl öncesindeki gibi bile değiliz bırakın 100 yılı.

Sonuç olarak Ramazan ayı bir ibadet ayıdır. Kur’an, oruç ve namaz ayıdır. Kimileri bunu eğlence ayı gibi göstermeye çalışıp içini boşaltmak istiyor. Burda daha vahim olan ise bu yanlışı belediyelerin yapması.