Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

Deccal konusu, siyonizm ve illuminatinin kilit noktasıdır. Deccal konusunda yazdığımız makaleleri iyi takip edip tamamıyla kavramanız, madalyonun arka yüzünüde görmenizi sağlayacaktır. Deccal’in ahir zamanda çıkacağı bildirilmiştir. Öncelikle deccalin ne zaman çıkacağına değinelim.

Bütün peygamberler ümmetini Deccal’e karşı uyarmıştır.

Adem (a.s.)’ında uyardığını düşündüğümüzde bu konunun ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Deccal, bildirildiği gibi ahir zamanda çıkacaktır. Peki ahir zaman yani zamanın sonu ne zamandır? Bir çok hadisin işaret ettiği ahir zaman, şu anda yaşadığımız zamandır. Bir çok alimde bunu onaylamaktadır.

Deccal, mesih gelmeden önce gelecektir. Ve şu hadiste söylenene dikkat edelim.

“Deccal yer yüzüne salındıgında 40 gün yaşayacaktır. 1 günü 1 yıl, 1 günü 1 ay, 1 günü 1 hafta ve kalan günlerini sizlerin günleri gibi yaşayacaktır.”

Burdan ne anlayabiliriz. 1 günü 1 yıl, 1 günü 1 ay ve 1 günü 1 hafta olan zamanda dünyada olacak fakat bizimle aynı zaman boyutunda olmayacak. Bildiğimiz gibi bulunduğumuz ortamda başka mahluklarda vardır. Örneğin cinler. Fakat bizle aynı zaman boyutunda olmadıklarından, onları göremiyoruz. Deccalde böyledir. Deccal dünyaya gönderilmesinin ilk 3 gününde yani 1 günü, 1 yıl, 1 ay ve 1 hafta olan günlerde dünyada olacaktır fakat gözle görülemeyecektir. Diğer günleri bizim günlerimizle aynıdır. Yani 3 günün sonunda bizimle aynı zaman boyutunda olacaktır ve gözle görülebilecektir.

Şimdi konuyu açmak gerekirse, deccal mesihi taklit edecek. Yahudilerin beklediği Mesihin 3 görevi var.

1- Yahudileri kutsal topraklara yani bugünkü Kudüs bölgesine toplayacak.
2- İsrail’i kuracak.
3- Dünya’yı kudüsten yönetecek.

Hz. İsa yahudilere gönderildiğinde onun mesih olduğunu kabul etmediler. Ve onu öldürmek istediler. Ve Allah (c.c.) Hz. İsa’yı semaya yükseltmiştir. Hz. İsa hala yaşamaktadır ve ölmemiştir. Fakat her canlı ölümü tadacaktır. Mesih yeryüzüne indirilecek ve daha sonrada ölecektir.

Bu sebeple deccalin Mesih’i taklit etmesi için bu 3 şartı yerine getirmesi gerekmektedir. Şimdi ilk şarttan başlayalım. Yahudiler Avrupa’dan kutsal topraklara 2. Dünya Savaşının sonunda göç ettiler ve burada toplandılar. Bunu kontrol eden devlet ise İngiltere idi. Yani bunu yapan İngiltere. Bir hadise görede Deccal’in bir adada serbest bırakılacağını biliyoruz. İngiltere’ye baktığımızda oda bir ada devleti. Bir diğeride, İngiltere ozaman küresel bir güç. Dünya Merkez Bankası’da Londra’da. Yani dünya ekonomisinin kalbi Londra. Bunlardan sebep bu dönemde Deccal’in İngilterede olduğuna kanaat getirebiliriz. Yani bu ilk günü.

Buradan nereye geçmiştir peki deccal? Bunu bulmak için küresel gücün neresi olduğunu bulmamız gerekicek. Ve ayrıca ekonominin başkentini. Şu anda Dünya Merkez Bankası Washington’da ve Dünyanın Süper gücü ABD. Bu sebeple Deccal’in bu dönemde ABD’de olduğunu anlıyoruz. Buda deccalin 2. günü. Bu dönemlerde hala deccal göz ile görülemiyor.

Deccalin 3. gününde ise nerede olacağını düşünelim. İsrail’in müttefiki Amerika. Askeri ittifak anlaşmaları var. Ve şu andada baktığımızda Deccal’in gözle görülmeden önce son durağı İsrail’dir. Deccal İsrail’e geldikten sonra İsrail kısa bir dönem süper güç olacak ve deccalin 3 günü tamamlandığında artık diğer günlerinin bizimle aynı günler gibi geçiceği zamanda deccal gözle görülecektir.

Şimdi düşünmek gerekirse insanların bir kısmı televizyona deccal diyor. Bir hadise göre deccal her köye girecektir. Diğer bir hadise görede insanları iman ve manevi yönden bitirecektir. Bu bakımdan televizyona deccalin bir parçası diyebiliriz. Fakat deccal gözle görülebilir zamanında bir kişi, vücudu olan bir kişi olarak görülebilecektir.

Deccal bütün şehir ve kasabalara girecek fakat Mekke ve Medine’ye giremeyecektir.

Deccal’in bazı yetenekleri olacak. Mesih, peygamber gibi iddialarda bulanacak ve en son ilahlık iddiasında bulunacak. Bazılarını öldürüp diriltecek.

Ve en sonunda mesih Deccal’i öldürecektir. Bundan sonra ortada fitne kalmayacaktır.

Sonuç olarak Deccal gelmedi diyenler olabilir. Ortadoğuya baktığımızda fitne ve kan ortalığı götürmekte, bu Deccal’in çıkış alametidir. “Yaklaşan şerden vay Arap’ın haline.” hadisine baktığımızda şimdide Arap dünyasının zor günler geçirdiğini görüyoruz.

Bunlara rağmen deccal hala gelmedi diyenlere diyeceğim şey, siz hala beklemeye devam edin. Deccal dünyadadır. Fakat gözle görülecek güne henüz gelmemiştir. O günde büyük bir savaştan sonra gelecektir ve gözle görülecektir.

Diğer Deccal, Mesih ve Mehdi konularımızı takip edin. Görülmeyeni görmek için bunları bilmemiz gerekli.