Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

Siyonizm dünyayı yöneten karanlık bir oluşumdur. Bu oluşumunda bazı görevleri yerine getirmek için alt grupları yani kolları vardır. Mali sorumluluklar için kuruluşlar. Diğer ülkelerin içine adam yetiştirip onları yönetmek için masonluk oluşturulmuştur. Bütün dünyayı sadece 300-500 kişi yönetemeyeceği için. Siyonizm’in amaçlarına ulaşması için kurulmuş diğer bir kuruluşta İlluminati.

Herkez illuminati hakkında birşeyler biliyor. İlluminati’nin tarihiyle konumuza girelim.

İlluminati, latince bir kelime ve aydınlanmış anlamına gelir. 1 Mayıs 1776 da Rönesans döneminde Adam Weishaupt tarafından kurulmuş bir cemiyettir. Bu tarihte kurulan bu cemiyetin bu dönemki görevleri hiçte iyi niyetli değildir. Akıl kontrolü ile Monarşiyi ve dini inançları yıkmayı, toplumsal yapıyı ve kültürleri bozmayı amaç edinmiştir.
Günümüzde illuminati nin izlerini görmek hiçte zor değil. Filmlerde, kliplerde ve talk showlarda görebilirsiniz. Bu izler çok açık olsada kimse bunun farkına bile varmaz. Bu genel olarak subliminal mesaj olarak adlandırılır. Bu mesajları biz fark etmesekte, bilinç altımız algılar ve bu mesaj bilinç altımıza yerleşir. Bunun kesinlikle farkında bile olmazsınız.

Peki bu subliminal mesajların farkına nasıl varabiliriz? Tabikide daha bilinçli olarak. İzlediklerimize daha dikkat ederek ve her gördüğümüz şeye tesadüf demiyerek.
Bu makalenin altında subliminal mesaj örnekleri verilmiştir. Bu mesajlarda genel olarak tek göz (Deccal’in gözü), piramit, gizlenmiş +18 içerikler ve kelimeler.

Resimlerin üzerine sağ tıklayıp resme bak seçeneğini seçerek büyük halde görebilirsiniz.

Bundan sonra izlediğiniz şeylerde sizde bu subliminal mesajarı bulmaya çalışın. Böylece kimin ne olduğunu anlayabilirsiniz.