Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

2. Dünya Savaşından sonra Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, IMF gibi kuruluşlar kuruldu. Bu kuruluşların amacı, dünyaya barış getirmek ve insanlığı huzur ve saadete kavuşturmak, devletler arasındaki meseleleri savaş yoluna gitmeden çözümlemek. Ama ne yazık ki bu böyle olmamıştır. 1989’da kominizmin iflası ve Sovyetler Birliğinin dağılmasına kadar soğuk savaş devam etti.

Ekonomik bakımdan fakir ülkeler daha fakir, zengin ülkeler daha zengin oldu. Devletler bazındada halk bazındada gelir dağılımı iyice bozuldu. İşsizlik arttı. İnsanların çoğu bankalara bağımlı hale getirildi. Çevrenizdeki kaç kişinin bankaya borcu olmadığını bir düşünün.

Küçük esnaf tamamen yok olma sürecine girdi. Artık alışverişler Süper Marketlerden, Alışveriş Merkezlerinden yapılıyor. Böylece gelir düzeyi az olan esnaf dahada fakirleşiyor, zenginler ise dahada zenginleşiyor. Artık ekonomik bakımdan orta sınıf diye birşey kalmadı. Kimi insanlarımız açlık sınırının altındaki asgari maaş ile geçinmeye çalışıyor.

Filistinde kan durmuyor. Afganistan, Irak’da öyle.. NATO güçleri Libya’ya müdahale etti. Orta Asya’da Çinliler ve Hindular, müslüman halkı katlediyor. Bosna’da Çeçenistan’da müslüman halka karşı soykırım uygulandı. Müslümanlara türlü amgargolar uygulanıyor. Bunları saymakla bitmez.

Batılılar daha önce, biz size yardım edeceğiz fakat kominizm izin vermiyor, kominizm karşı çıkıyor diyip durdular. Kominizm çökeli neredeyse 25 sene oldu. Şimdi ne diyorlar? Size demokrasi getiricez. Örneğin Amerika Irak’a demokrasi getirmek için girdiğini söylüyor. Katlettiği müslüman halkın haddi hesabı yok. Çoluk çocuk öldürüldü, kadınlara tecavüz edildi. Hangi batılı devletin ezilmiş olana yardım ettiğini gördünüz. Afrika yüzyıllardır sömürülüyor. Yiyecek bir lokma ekmekleri bile yok.

Bu sayede bütün dünya insanları köle haline getirildi. Karın tokluğuna çalışacaksın. Aldığın paraları bizim AVMlerimizde ve mağazalarımızda harcıyacaksın. Borçlu yaşayıp borçlu öleceksin. Bu kölelik değilde nedir?

Artık Yeni Dünya Düzeni adı altında tek kutuplu bir sömürü düzeni oluşturuldu. Bütün sömürülen kaynaklar siyonizme gidiyor. Bu sömürü düzenini daha iyi anlamak ve ona karşı savaşmak için bugünkü dünyanın anatomisini anlamak gerekir. Nasılki insanı tedavi etmek için derinin altındaki kasların hatta organların anatomisini bilmek gerekirse buda aynı öyle.

Bugün diğer müslüman devletlerin başına gelen ileride senin başına gelmeden önlemini al.