Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

21 aralıkta kıyamet kopacak furyası aldı başını gitti. Mayaların yaptığı takvim 21 Aralık’ta bitiyormuş. Bu yüzden böyle bir söylenti var ortada. Peki 21 aralıkta ne olacak? Gerçekten kıyamet kopacakmı? Dünyaya gök taşı çarpacakmı? Herkez ölecekmi? Kurtulan olucakmı?
Büyük bir kesim diyorki dünyaya gök taşı çarpacak ve kıyamet kopacak. Bunu düşünüp bir yandanda kurtulmak için tüneller kazanlar, yok mağaraya saklananlar, dağa çıkanlar var. Kıyametin kopacağına inanıyorlar fakat şimdiden kıyametten kurtulmak için bir çare arıyorlar.

Kıyamet koptuğunda yeryüzünde hiç bir canlı mahlukat kalmayacak. Nereye saklanırsak saklanalım kıyamet koptuğunda canlı herşey ölecek.
Peki 21 aralık muhabbeti doğrumudur? Kıyametin kopacağını hiç kimse bilemez. Bu kadar insan kıyamet kopucak diyip önceden tahmin ediyorsa, şuna inanıyorumki bu satırlarları yazarken bile kıyamet kopabilir ancak 21 aralıkta kıyamet kopmayacak. Bunu ben tahmin etmiyorum. Bunu ben bilmiyorum yanlızca allah bilir. Fakat kıyametin kopacağını kimse bilemezse, 21 aralıkta kopacak olursa bilmiş olurlar. Ben kıyametin 21 aralıkta kopacağına inanmıyorum. Kıyametin ne zaman kopacağına bizim bilgimiz ne yeter nede hayal eder.
Kıyametin ne zaman kopacağını allah bilir bu şimdide olabilir yarında olabilir 21 aralıktada olabilir 10 yıl 100 yıl sonrada olabilir. Bize düşen, kopmıyıcakmış gibi bu dünya için, her an kopacakmış gibide ahiret için çalışmaktır.

Peki 21 aralıkta ne olucak? Bunu hep beraber yaşıyarak görücez. 21 aralık normal bir gün gibi yaşıyıcaz. O gün kıyamet koparmı? Onu ancak yüce mevla bilir. Bizim hadiimize değil.