Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

Dünya

Türkiye’nin gündeminde şu sıralar Ahmet Davutoğlu’nun istifası konuşulurken medyanın sizden sakladığı birşey var. Hergün girip okuduğunuz islami(!) haber siteleri bu haberi yayınladı mı? Yoksa onlarda sizden bu gerçeği saklayarak sizi uyutmaya devam mı ettiler?

Yıllardır NATO’ya giremeyen İsrail’in, Nato’ya girişi önündeki engellerin kaldırıldığından haberiniz var mı? Okumaya devam et

Evden çıkacaksınız. Dışarıda yağmur var. Bu durumda yanınıza şemsiye alıp dışarıda şemsiyeyle dolaşmanız doğru bir davranış olur. Fakat dışarıda bir yaz havası varsa bu durumda yanınıza şemsiye alarak dışarıda şemsiye ile dolaşmanız yanlış bir davranış olur. Yani şemsiyeyi yanınıza almanız belli şartlar dahilinde doğrudur.
Okumaya devam et

Siyonizmin birçok yerden para kazandığını biliyoruz. Ve şunu söyleyebilirimki dünyada en çok para kazanan düşünce siyonizmdir. Bu makalede siyonizmin nerelerden ve hangi yollarla para kazandığını inceliyeceğiz. Bu paraları nerden kazandıklarına inanamayacaksınız.

Okumaya devam et

2. Dünya Savaşından sonra Birleşmiş Milletler, Dünya Bankası, IMF gibi kuruluşlar kuruldu. Bu kuruluşların amacı, dünyaya barış getirmek ve insanlığı huzur ve saadete kavuşturmak, devletler arasındaki meseleleri savaş yoluna gitmeden çözümlemek. Ama ne yazık ki bu böyle olmamıştır. 1989’da kominizmin iflası ve Sovyetler Birliğinin dağılmasına kadar soğuk savaş devam etti.
Okumaya devam et

21 aralıkta kıyamet kopacak furyası aldı başını gitti. Mayaların yaptığı takvim 21 Aralık’ta bitiyormuş. Bu yüzden böyle bir söylenti var ortada. Peki 21 aralıkta ne olacak? Gerçekten kıyamet kopacakmı? Dünyaya gök taşı çarpacakmı? Herkez ölecekmi? Kurtulan olucakmı?
Büyük bir kesim diyorki dünyaya gök taşı çarpacak ve kıyamet kopacak. Bunu düşünüp bir yandanda kurtulmak için tüneller kazanlar, yok mağaraya saklananlar, dağa çıkanlar var. Kıyametin kopacağına inanıyorlar fakat şimdiden kıyametten kurtulmak için bir çare arıyorlar. Okumaya devam et