Bizi takip etmeyi unutmayın. >>>
AntiSiyonizm Gazetesi
* = doldurulması zorunludur

Hepimiz okulda tarih dersi aldık. Onca savaşlar ve anlaşmalar ezberledik. O okul bilgilerimizi hatırlıcak olursak bu savaşların sebepleri neydi? Sonuçları neydi?
Her savaşın bir nedeni vardır. Çıkar ilişkisi. Bu savaşlardan sonra anlaşmalar imzalanır kazanan devlet hakkı olanı alır. Maddi veya manevi.
Yakın zamanda bir savaş oldu dibimizde.

Amerika Irak savaşı. Amerika’nın Irak’a girme sebebi neydi kendilerince? Irak’a demokrasi götürmek. Çünkü Irak’ın başında diktatör Saddam var. E Saddam Amerika’nın adamı değilmiydi? Irak İran savaşı Amerika ve Rusya’nın Irak ve İran’ı kışkırtmasıyla çıktı. Irak ile İran savaştı. Kim Kazandı? Amerika İle Rusya. Sattıkları silahlar ve verdikleri borçlarla savaşa girmeden savaşın ganimetlerini zaten topladılar. Bu konu ayrı bi yana, Amerika’nın Irak’a girmesinin nedeni petrol (para) dır. Bunu sokaktan çevirdiğiniz çocuk bile bilir tabiki.

Tarih dersini öğrenmedik. Sadece ezberledik. Müslümandan başka kim dost oldu müslümana ki şimdi Amerika müslüman halk için Irak’a kadar geldi.
Amerika’nın dünya genelinde bir görevi var. Buda siyonist büyük İsrail’in kurulması. Ortadoğuda güçlü bir devlet olmamalı.
Biz ne yaptık? Amerika bizim müttefikimiz diyip ona bu savaşta her türlü yardımı yaptık. Gıda, lojistik vs.

Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dostlar edinmeyin. Onların bazısı, bazısının dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez. (5-51)